Chia semínka jsou vynikajícím zdrojem energie

O tom, že banány jsou vynikajícím zdrojem okamžité energie již ví každý z nás. Kdo z vás však ale tuší, že chia semínka nám dokáží stejně tak jako banány, poskytnout mnoho energie po celý náš den a ještě další řadu skvělých výhod pro naše zdraví?

Chia semínka mají na první dojem nevýraznou chuť, avšak pokud se trošku více budete na tuto potravinu soustředit při její konzumaci, můžete zaznamenat lehce oříškovou chuť.

Ať už chia semínka budete konzumovat samotné, přidávat je do smoothie nebo obohacovat chia semínky vaše oblíbené recepty, nikdy nebudete ochuzeni o skvělé zdravotní výhody, které vám nabízí.

V čem nám mohou být chia semínka prospěšná?

Především při sportování, když potřebujeme spoustu energie pro dosahování obrovských výkonů.

Mohou však být užitečná ale i pro osoby, jenž se snaží shodit nějaké to kilo dolů a doposud se jim to moc nedařilo. Chia semínka nám pomůžou zaplnit náš žaludek na dlouhý čas a my tak nebudeme mít potřebu neustále navštěvovat naši lednici.

Chia semínka doslova překypují omega 3, které dokonale fungují při snižování vysokého krevního tlaku.

A to rozhodně není vše! Co od této potraviny můžete ještě očekávat je to, že budete mít kvalitní potravu s vysokým obsahem kvalitních bílkovin podporující růst svalové hmoty, po které každý tak touží.

Tato semínka jsou vhodná také pro osoby, které jsou alergické na lepek, protože chia semínka jsou zcela bez lepku! Jsou také pestrým doplňkem stravy pro vegetariány, kteří nemohou přijímat bílkoviny z masa, jako většina z nás.

Kde mohu zakoupit chia semínka?
Chia semínka naleznete v každém obchodě se zdravou výživou. Najít se také dají i v supermarketech, ale najít je ve velkém obchodě bude mnohem komplikovanější, a proto spíše doporučujeme zvolit nákup ve zdravé výživě.

Nyní akce na BohemiaHair.cz: máme speciálně pro Vás Fitnesáci promo kód „FITNESACI“ na slevu 100kč na 1kg balení Chia semínek, odkaz zde http://bohemiahair.cz/lang/98-chiaseminka.html