Jak si nastavit správnou stravu a trénink pro zlepšení výsledků

Můžete být úplnými začátečníky, ale i těmi, kdo se najednou ocitli na mrtvém bodě, a pokroky se zastavily. V obou případech bývá na vině špatně nastavená strava či tréninkový plán. Někdy stačí i malá změna přístupu, úprava jednoduchého detailu a vše se může zase hýbat tím správným směrem. Jak si s tím poradit, ale zároveň se nezbláznit z obrovského množství informací?

Sestavený denní program

V rámci programu Get Fit Online dostanete každý den jídelníček na hubnutí a videa se cviky. Při sestavování jídelníčku je brán ohled na váš cíl, a proto dostanete hodnoty odpovídající vašemu tělu. Díky přesným gramážím jídel byste se měli vyhnout podceňování či naopak přeceňování velikosti porcí, což bývá jeden z důvodů, proč se lidem nedaří hubnout, i když jedí zdravě. V rámci jídel budou k dispozici i alternativy odpovídající celkovému dennímu příjmu. Nemusíte se tak bát, že narazíte na něco, co vám nebude chutnat.

Tréninková videa různých obtížností

Už vás nebaví hledat si vlastní cvičení, nemáte čas chodit do posilovny, je vaším cílem zdravé hubnutí? Součástí programu jsou i tréninková videa pro pokročilé i začátečníky. Na videu je vysvětlena technika cviku a jistě se naučíte i nové prvky, které vám předtím v tréninkové rutině mohly chybět.

Jaké to má výhody?

  • Úspora času při sestavování vlastního plánu,
  • nové cviky,
  • jídla s gramáží a seznam potravin na celý týden,
  • dávka motivace,
  • nemusíte chodit do posilovny ani si kupovat drahé doplňky výživy.

Za čas se sami naučíte, kolik toho máte jíst, jak na vás dané potraviny působí, a můžete přejít na vlastní intuitivní režim. Do té doby ale získáte cenné základy pro ideální start s výsledky pro podporu vaší motivace. Zároveň program pomůže všem, kteří se zasekli na mrtvém bodě, aby odhalili, co je špatně a kde byla chyba vedoucí k zastavení pokroku.

Zdravý životní styl může být s malou pomocí jednoduchý a snadno udržitelný. Stačí jenom správně začít.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 90 Kč
Zobrazit formulář pro nákup