Jak užívat spalovače tuků

Spalovače tuků jsou doplňkem výživy, kdy různými způsoby dochází k navýšení výdeje energie organismus. Jedná se buď o zvýšení termoregulace, kdy tělo začne vytvářet o trochu více tepla a u toho spotřebovává energii, nebo jde o zlepšení využití zdrojů energie z tuků. Mohou sloužit i jako zábrana proti ukládání tuku. V každém případě je důležité používat je správně, protože jedině tak je možné dosáhnout určitého výsledku.

Ráno nalačno

Tato aplikace se užívá hlavně v netréninkové dny. Ráno je organismus připraven vstřebat a využít co nejvíce živin. Když mu dodáte stimul v podobě spalovače, může se rozjet skutečně na plné obrátky a po celý den pálit přijatou energii s ještě větší intenzitou. Zároveň získáte i povzbuzení a stimulaci pro nový den.  Vždy však dodržujte doporučené denní dávkování, které je uvedené na spalovači. Komerční spalovač můžete snadno vyměnit za přírodní spalovače tuků

Po užití spalovače se můžete vrhnout na kardio na lačno, ale připravte se na to, že vám to nemusí vyhovovat. A pozitivní je, že to vůbec nevadí.

Před tréninkem nebo pohybovou aktivitou

Další možností je užít spalovač tuků 30 až 60 minut před plánovanou pohybovou aktivitou. To pomůže zlepšit sportovní výkon, kdy vydržíte déle a dostanete ze sebe maximum a zároveň to podpoří efekt po cvičení, kdy budete ještě určitou dobu spalovat více tuků, než normálně. Opět je důležité dodržet doporučené denní dávkování a myslet na to, že pokud trénujeme později večer, mohly by se objevit problémy s usínáním.

Jaký spalovač vybrat?

V zásadě se dá říci, že každému vyhovuje něco jiného. Někdo potřebuje silnou stimulaci a někomu stačí i jemnější přípravky, které pomáhají zlepšit metabolismus tuků. Při výběru se zaměřte především na to, jestli vám jde o zlepšení sportovního výkonu a nakopnutí energií před tréninkem, nebo je vaším primárním cílem snížení podílu tělesného tuku. Ověřte si zkušenosti ostatních s daným přípravkem a po zakoupení sledujte, jak hodně na vás spalovač působí.

Samotný spalovač za vás všechnu práci neudělá

Na závěr je potřeba říct, že spalovač může výrazně urychlit a pomoci vaší snaze zhubnout nechtěný tuk, ale sám to nedokáže. Bez úpravy stravy a zařazení pohybové aktivity nemůžete očekávat výraznější úbytky na váze, i když je možné, že zařazením správného spalovače můžete krátkodobě trochu shodit. K dosažení cílové hmotnosti a optimální procenta tělesného tuku je důležité najít správnou rovnováhu a cílevědomě postupovat s výdrží a odhodláním.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 90 Kč
Zobrazit formulář pro nákup