Je tak důležitý, ale přesto na něj zapomínáme – pitný režim!

I přesto, že všichni víme o tom, jak je pitný režim pro nás lidi důležitý a je jedno jestli jsme sportovci, důchodci nebo teenageři, stejně na něj často zapomínáme a jeho dodržování nám zkrátka dělá problém. Jenže jestli na pitný režim budeme zapomínat stále víc a víc, může se to potom rychle projevit na našem zdraví a to určitě nechceme!

Člověk je tvořen ze 70% vody a jestliže se během dne zpotíme nebo jakkoliv vyloučíme ze sebe tekutiny, je potřeba je do těla zase dostat zpět, aby naše tělo správně fungovalo.

Jak dodržovat pitný režim a nezapomínat na něj?

Velmi jednoduše! Buďto si uvědomíte, jaké následky to může pro vás mít a nebo si stáhnete aplikaci pitný režim, se kterou už nikdy nezapomenete na to, že byste se měli napít. Druhá možnost je určitě pohodlnější a efektivnější.

Bude mi aplikace na mém telefonu fungovat?

Aplikace pitný režim funguje na všech chytrých telefonech, které mají operační systém iOS nebo Android, takže se nemusíte bát, že by vám aplikace na mobilu nefungovala. Obávat se zatím můžou pouze uživatele mobilních telefonů s operačním systémem Windows, pro který ještě tato aplikace nebyla zpřístupněna.

Jak nastavit aplikaci

Pokud již máte ve svém telefonu tuto aplikaci nainstalovanou, čeká vás menší seznámení s tím, jak aplikace funguje.
Dotkni se a pij
Pij pravidelně
Jejda, to je moc!
Jak na tom jsi?
Dej si první sklenku

Každý z těchto bodů je ihned na začátku krásně popsán a doplněn obrázkem, abyste princip této aplikace snadněji pochopili. A jakmile si těmito kroky jednou již projdete, můžete začít s nastavováním důležitých parametrů pro správný chod aplikace.

Jaké údaje je nutné do aplikace zadat?

Pohlaví
Věk
Váhu
A doplňující informace o tom, jestli vykonáváte denně nějaký pohyb nebo nikoliv

Poté, jakmile tyto údaje vyplníte, můžete začít aplikaci plnohodnotně a hlavně bezplatně využívat pro své vlastní účely.