Nehubnete? Možná známe důvod

Jestli jste se rozhodli udělat něco se svou postavou, tak vás za to chválíme, ale ještě před tím, byste měli znát pár faktů, které mnohé lidi brzdí od jejich úbytku na váze i přesto, že si myslí, že pro své hubnutí dělají maximum. Ono většinou to “maximum” je jen jedna malá část z obsáhlého celku, který musíte udělat.

Chcete-li, aby váš úbytek na váze byl vidět a všichni vaši známí vás chválili za to, jakou jste na sobě udělali změnu, a že vás nepoznali, budete muset dodržovat tyto pravidla:

Pravidelná strava

Pravidelnost ve stravování je zkrátka nutností! Není nic lepšího, než si připravit např do krabiček jídlo v malých dávkách na celý den a pravidelně toto jídlo konzumovat každý den ve stejný čas, který si stanovíte. Na co byste si však při pravidelné stravě měli dávat pozor jsou kalorické hodnoty.

Pitný režim

Pitný režim je bez jakéhokoliv rozdílu důležitý pro všechny, avšak pokud jste se rozhodli, že budete držet dietu, pak bude pro vás pravidelný pitný režim ještě důležitější než doposud! Ono pít pravidelně je totiž dalším klíčem k úspěšnému hubnutí.

Dostatečný spánek a odpočinek

Možná si myslíte, že když budete spát nebo ležet na pohovce, budete jenom přibírat na váze, ale to vše záleží z jakého úhlu pohledu to berete. Pokud nebudete jíst a pít správně a do toho nebudete mít ani pohyb, pak ano, máte pravdu a budete přibírat na váze. Pokud však budete dělat všechny zmiňované věci v tomto článku a po tom všem si dopřejete kvalitní spánek a odpočinek, pak vám tělo bude vděčné. Přeci jen po náročném dni si musí tělo odpočinou a pokud budete neustále unaveni, nikdy nebude vaše tělo tak dokonale pracovat jak by mělo.

Aktivní pohyb

Je jedno jestli pravidelně budete chodit rychlou chůzí, běhat, plavat nebo dělat cokoliv, kde se vaše tělo bude hýbat. Důležitý je prostě pohyb, bez kterého se vám bude hubnout těžce.