Nejlepší motivační filmy

Máte zrovna chvilku volného času a nevíte jak s volným časem naložit? Co se takhle podívat na nějaký motivační filmy, který vás motivuje buďto k lepším výsledkům ve sportu nebo osobním životě.

Motivačních filmů je dnes mnoho, ale těch kvalitních jen tolik, že bychom je dokázali spočítat na prstech jedné ruky. Proto si dnes několik z nich vyjmenujeme.

Pokojný bojovník
Film natočen podle skutečné události. Vypráví o mladém talentovaném gymnastovi, kterému v životě nic nechybí. Je úspěšný a často se snaží být mnohem lepší než jeho kolegové. Jenže jednoho dne utrpí těžké zranění nohy a je mu řečeno, že již nikdy nebude mít možnost se ke gymnastice vrátit. Jenže mladý gymnasta svůj boj nevzdává a s tajemnou osobou, které říká Sokrates, se vydá na cestu, která ho dovede k vítězství jak ve vlastním životě tak v tom sportovním.

Bojovník
Hlavní hrdina filmu je bojovník jenž má vše po čem většina z nás touží milující rodinu, velký barák, auta apod. Jenže jednoho dne je jeho manželka postřelena a umírá mu doslova před jeho zrakem. Talentovaný a úspěšný bojovník se dostává do dluhů a propadá alkoholu. Jeho dcera mu byla odebrána z péče, a aby mu ji vrátili, musí prokázat určitou změnu a to, že bude pro svou dceru dobrým vzorem.

Coach Carter
Trenér Coach Carter je velmi silně motivující film, který by měl vidět každý z vás. Z kluků, u kterých byla budoucnost většinou jasná vězení, tento trenér udělal šampiony!

Zlaté ruce: Příběh Bena Carsona
Příběh o tom, jak se z nenadaného studenta stal doktor, který dokázal vyřešit i věci, které nikdo před nim nedokázal!

Cesta za štěstím
Milujete-li filmy z basketbalového prostředí, pak si tento film určitě zamilujete. Jedná se o film podobný Coachi Carterovi.