Pravidelný pitný režim je klíčem k úspěchu

Chcete-li, aby vaše cesta za vysněnou postavou byla co nejvíce efektivní? Pak se budete muset smířit s tím, že bude potřeba dodržovat pravidelný pitný režim.

I přesto, že se tato povinnost jeví jako jednoduchá, stále drtivá většina lidí má s dodržováním pravidelného pitného režimu problém. Neustálé zapomínají nebo jsou natolik pohodlní, že přesunout se pro pití z místnosti A do místnosti B je pro ně nadlidským úkolem.

A přitom stačí tak málo, uvědomit si, jaké následky na zdraví se můžou v budoucnosti projevit vlivem nedostatečného doplňování tekutin do těla nebo si stáhnout aplikaci Pitný režim, která vás na vašem mobilním telefonu bude upozorňovat o tom, že je čas na skleničku vody a zároveň vám dle vašich zadaných údajů vypočítá vhodné množství vody, které byste měli denně vypít.

Jaké následky na zdraví, může mít nedostatečný pitný režim?

Následků je spousta. Vše záleží pouze na tom, jak daleko to člověk nechá zajít. Buďto bude pít pravidelně a bude zdráv nebo bude pít jak se mu zlíbí a problémy se zdravím se budou stupňovat.

Vše může začít u dehydratace, kdy člověk může trpět bolestí hlavy, cítit se slabí a mít černo před očima a postupně to vše může dojít až k zácpě, nesoustředivosti, chronické únavě a ještě mnohem dál.

Jste-li sportovci, musíte pít více!

Jestliže sportujete, znamená to, že z těla vydáváte mnohem více vody pryč (díky pocení), kterou je následně nutné do těla formou pitného režimu dostat zpět, abyste mohli správně fungovat.

Co do pitného režimu rozhodně nezapočítávat?

Káva ani jiné nápoje, které odvodňují se do pitného režimu nezařazují, proto se radši snažte konzumovat čistou vodu, kterou si popřípadě můžete obohatit citrónem.

Držíte dietu?

Pokud ano, pak vás mohu ujistit, že pravidelný pitný režim vám značně v tomto období pomůže.

S tímto článkem byste si tedy měli odnést to, že pokud budete pravidelný pitný režim dodržovat, budete zdraví a nebudete muset mít žádné ať už krátké nebo dlouhé pauzy ve vaší cestě k lepší postavě.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 90 Kč
Zobrazit formulář pro nákup