Představujeme Kentoya fitness! Proč vyrazit právě sem?

Na výběru posilovny záleží. Je třeba najít takovou, kde se budete při cvičení cítit v pohodě, budete cvičit na kvalitních strojích a důležité je, aby v posilovně byl dostatek kvalifikovaných trenérů a jiných poradců, kteří vám pomohou nastavit ideální trénink. Že je těžké takové místo najít? Není – právě Kentoya Fitness je toho důkazem!

Špičková výbava!

Kentoya Fitness je posilovna, kterou najdete v Praze na adrese Topolová 2916/14, Praha 10. V její blízkosti se nachází i stanice metra, takže dostupnost perfektní. Posilovna Praha 10 je vybavena světoznámými posilovacími stroji Grün sport. Na ploše 400 m2 jich najdete několik desítek. Stroje jsou určeny pro úplné začátečníky i profesionály. I proto si posilovnu oblíbila celá řada vrcholových sportovců jako například Matěj Krupka – devítinásobný mistr ČR v rychlobruslení.

Velkou konkurenční výhodou jsou trenéři, jejichž služby si můžete objednat. V Kentoya Fitness působí například dvojnásobný mistr České republice v kulturistice Lukáš Osladil, služby osobní trenérky zde nabízí i Nikol Kešelová, která je dvojnásobnou mistryní České republiky v bodyfitness či Karin Matoušková – osobní trenérka kulturistiky a fitness a instruktorka aerobicu II. stupně a další. Tito trenéři vám sestaví optimální cvičební plán a pomohou také s nastavením jídelníčku. Proč je změna jídelníčku důležitá? To se dozvíte v tomto článku.

 

Výhodné slevy pro stálé návštěvníky!

Kentoya fitness nabízí výhodné ceny v rámci tzv. „happy hours“, kdy je vstup možný za akční cenu 75 Kč. Během první návštěvy si vyzkoušíte stroje, seznámíte se s trenéry a poznáte atmosféru posilovny. Sami se pak rozhodnete, zda se Kentoya Fitness stane místem, kde budete formovat svou postavu. Pro stálé návštěvníky jsou připraveny výhodné členské balíčky.

Je toho více!

Kromě cvičení si v Kentoya fitness Praha 10 můžete zajít na masáže a dokonce také navštívit místní solárium. Pobyt v soláriu je efektivní formou relaxace – příjemně si prohřejte celé tělo.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 90 Kč
Zobrazit formulář pro nákup