Pro lepší imunitní systém vám pomůžou tyto potraviny

Každý z nás miluje svou postel, ale to jen do té doby než je nemocen a musí v posteli trávit čas nedobrovolně. Důvodem toho, že trávíme nedobrovolně svůj čas v posteli je nemoc, která vznikla na základě slabého imunitního systému.

Jenže jak si vybudovat lepší imunitní systém? K jeho vybudování nebudeme muset utrácet desítky či stovky korun v lékárnách. Stačí pouze nakoupit zásobu některých níže zmíněných potravin a věřte, že se brzy postavíte na nohy a to včetně lepšího imunitního systému, který vás ochrání před nemoci do budoucna.

Které potraviny zlepšují náš imunitní systém?

Česnek
Česnek je znám jako bylina, jenž dokáže s našim zdravím dělat doslova divy! Působí příznivě na akné, lupénku, bojuje s nachlazením, snižuje krevní tlak, pomáhá lidem s cukrovkou, pomáhá nám si udržet štíhlou linií a dokáže toho ještě mnohem více.

Brokolice
Ačkoliv mnoho seriálových a filmových postav většinou brokolici nemají rádi, není to důvodem, abyste to tak měli i vy! Brokolice je skvělá potravina, která nám pomůže při detoxikaci organismu v těle a obsahuje také mnoho aminokyselin a vitamínu C.

Borůvky
Neexistuje mnoho ovoce, jako jsou borůvky. Proč? Borůvky totiž mají velmi vysoký obsah antioxidantů, které příznivě pomáhají našemu zdraví.

Houby
Houby jsou potraviny, které můžete snadno nasbírat v lese a nemusíte zrovna za ně platit drahé částky v obchodech. Navíc si při houbaření užijete čerstvý vzduch z lesa a doslova vypnete od světa, ve kterém žijete. A jakmile dorazíte domů, budete mít sebou skvělou potravinu, která má velké množství vlákniny, vitamínů, bílkovin a vápníku. Díky tomu se stávají potravinou, která nám pomáhá budovat lepší imunitní systém.

A potravin, které zlepšují náš imunitní systém je mnohem více. Např. taková voda s citrónem nám také může pomoci při nachlazení.