Teď je lepší než zítra

Odjet trénink naplno. Nedat si čokoládu jen kvůli širší perspektivě. Není to jen o jednom dnu, ale přitom každý den znamená všechno. Nejde ho nahradit, není možné ho vrátit.

Věnujte se splnění svých snů dnes. Nečekejte na zítra. Nevymlouvejte se na únavu. Copak to nechcete? Líbí se vám, kde jste teď?

Když si pomyslíš, že právě teď by bylo dobré něco udělat, tak to udělej. Nečekej na druhou myšlenku, která ti přinese nesmyslnou výmluvu, proč to neudělat.

Teď je tady. Za chvíli to bude pryč. Všechno.

Otázka je, kolik toho chceš stihnout?

Žít život každý den naplno je možná vyčerpávající. Ale proto chodíme každý den spát, a proto jíme kvalitní potraviny. Dostaneme zpátky energii, kterou investujeme do svého života. Do našeho žití. Ne jenom přežívání.

Zeptej se sám sebe. Kolikrát si nešel na trénink, protože se ti nechtělo? Nešel si běhat, protože pršelo? Odložil si povinnosti na zítra? A kolikrát se z odložení na zítra stalo odložení na neurčito a dodnes si nezačal? 

Co by bylo, kdyby si začal o jeden jediný den dříve. Co by bylo, kdyby si začal o celých 365 dní dříve? Mohl jsi už dávno být šampion.

Všechno je to o tom, že přítomnost je největší dar, který právě teď máme. Plánování je dobré, ale nedovol, aby si se ztratil v plánech na budoucnost a zapomenul ji tvořit právě teď.

Lituj toho, co si neudělal, ale nikdy toho, co jsi udělal.

Prostě žij, jako kdyby druhý den neměl přijít.

Zvedni se a udělej to, co tě posune ke tvému snu. Dosáhneš ho o den dříve.